Simona Bírová

Groomer, chovateľ


Elliott & Rylie

Najlepší psíčkovia na svete


O NÁS

Volám sa Simona a som majiteľkou chovateľskej stanice Love from Matterhorn. 

Od malička som milovala psov. Nebolo psa, ktorý by prešiel okolo mňa a ja by som sa nerozplývala. 

Moja cesta k zvieratám bola síce dláždená už od malička, ale v pubertálnych rokoch som sa rozhodla ísť dobrodružnejšou cestou a odišla som študovať do zahraničia. Po skončení štúdijneho programu som sa vrátila späť na Slovensko a začala rozmýšlať nad vlastným psíkom. Kedže som od malička túžila po samojedovi, voľba bola jasná. O niekoľko dlhých mesiacov som si bola zobrať moje malé biele klbko lásky. 

Elliott sa stal mojim najlepším parťákom. Zažívame spolu veľa radostí - aktívne sa venujeme turistike, canicrossu, bikejöring a scooterjöringu. Máme za sebou veľké množstvo výstav a Ellko je niekoľko násobným šampiónom krásy. 

Po čase som si uvedomila, že jeden samojed jednoducho nestačí. Začala som teda hľadať k Elliottovi kamošku. Nech som hľadala koľko som chcela, stále som nevedela nájsť tú fenku, ako stvorenú pre nás. Preto som jedného dňa napísala Elliottovej chovateľke, či neplánuje nejaký vrh. A plánovala. A to rovno ten môj vysnívaný. Elliottova sestra Coralina a ruský psík Yunik. Bolo rozhodnuté zamilovala som sa. O viac ako pol roka po tejto správe k nám pribudla najnežnejšia princezná Rylie. Tá rovnako ako on zbiera na výstavách úspechy. 

Práve oni dvaja ma len utvrdili v tom, že psia láska je dar.

AKTIVITY

CANICROSS & DLHÉ BEHY

Beh je úžasný pohyb nie je pre psa ale aj pre človeka. Práve preto sme mu úplne prepadli. Či už ide o krátke, rýchle canicrossové behy alebo dlhé polmaratóny, milujeme ich všetky.

TURISTIKA

Spojenie pohybu a krásy prírody si nikdy nenecháme újsť. Práve preto milujeme každý kopec, každý prejdený kilometer, každý nastúpaný meter a užívame si každú chvíľu v prírode. 

BIKEJÖRING & SCOOTERJÖRING

Na bicykli alebo kolobežke s radosťou využívame samojediu rýchlosť a zároveň silu. Toto skvelé spojenie nikdy neomrzí.

VÝSTAVY PSOV

Okrem športu máme radi sa aj umyť od blata, pekne upraviť a ukázať sa na výstavách psov. Obaja naši psíkovia majú za sebou množstvo výstavých úspechov. Vedia si ich nesmierne užiť a vždy sa do kruhu veľmi tešia.

Love from Matterhorn, Bratislava, 851 07, +421 911 762 888
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!